OBCHODNÍ PODMÍNKY

Alkohol neprodáváme osobám mladší 18 let! Při objednání alkoholu udejte datum narození.

I. POSTUP NÁKUPU

 1. Vyberte si zboží z naší nabídky v internetovém obchodu tequila-house.cz.
 2. Po zvolení všech položek, o které máte zájem, klikněte na button OBJEDNAT v košíku. Zde uvidíte rekapitulaci Vaší objednávky a můžete v objednávání pokračovat, objednávku změnit či ji dokončit.
 3. Po kontrole Vaší objednávky vyplňte povinné údaje a objednávku potvrďte.
 4. Potvrzená objednávka je závazná

II. DODÁNÍ A PLATBA

 1. Zboží standardně zasíláme Českou poštou co nejdříve od objednání. Placení probíhá formou dobírky. Cena poštovného, příplatek křehké a balného na území ČR je 190 Kč a podle aktuálního ceníku pošty.
 2. Česká pošta umožňuje si připlatit 40 Kč a balík dostanete poštou" do ruky" a to druhý den po podání na poště (platí v pracovních dnech).
 3. Při platbě bankovním převodem bude zboží odesláno až po obdržení platby, což v závislosti na bance může trvat 1-5 dnů.
 4. Při zasílání do zahraničí se výše poštovného vypočte individuálně podle hmotnosti zásilky. Částku musíte zaplatit předem.
 5. Pokud si zakoupíte zboží v hodnotě nad 25 000 Kč zboží k Vám dopravíme zdarma po celé ČR (dle dohody).
 6. Zboží si také můžete vyzvednout osobně v naší restauraci Sonora, Radhošťská 5, 130 00 Praha 3, po telefonické dohodě od úterý do pátku. Tel: 736 671 441.

III. ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

 1. Při převzetí zásilky zkontrolujte, zda je obal neporušený a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Pokud zjistíte zjevné vady (např. poškozený obal) zásilku odmítněte převzít.

IV. BEZPEČNOST DAT

 1. Data, která jsou potřebná k objednání produktu online, budou sloužit pouze pro komunikaci mezi provozovatelem obchodu a zákazníkem. Tato data nebudou dána k dispozici třetím osobám mimo provozovatele obchodu.

Děkujeme Vám za přečtení těchto obchodních podmínek a přejeme Vám příjemný zážitek při pití kvalitních destilátů.

V restauraci Sonora pořádáme pravidelné ochutnávky našich produktů,informovat se a rezervovat si můžete taktéž na již zmíněném telef. čísle.

TEQUILA HOUSE
tel: 736 671 441
e-mail: tequila-house@seznam.cz